Zakłady Grabo po Targach Mebli i Wyposażenia Wnętrz MEBLE 2007

11-06-2007

Po raz kolejny zakłady GRABO zaprezentowały swoją ofertę na Międzynarodowych Targach w Poznaniu.
W tym roku firma eksponowała swoje wyroby na Targach Mebli i Wyposażenia Wnętrz MEBLE 2007 - największej tego typu imprezie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, która odbyła się w dniach 29.05 – 01.06.2007 r.

Firma GRABO na swoim stoisku pokazała przede wszystkim płyty meblowe klejone z litego drewna bukowego suszonego „na biało” i parowanego zarówno z buka czystego jak i twardzielowego oraz z litego drewna dębowego, jaworowego i orzecha amerykańskiego.
Ponadto przedstawiono kolekcję mebli GRABO – meble dziecięce łóżka oraz stoły.

Ekspozycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających ją klientów. Wyjątkowe zaciekawienie wzbudził projekt łóżka piętrowego DINO, wykonanego ze litego drewna bukowego.
Podczas trwania targów udało się nawiązać dużo kontaktów handlowych. Podjęto także konkretne rozmowy współpracy z klientami z Polski i Europy.
Impreza w Poznaniu była jednak przede wszystkim okazją do spotkania ze stałymi, sprawdzonymi i poważnymi Odbiorcami. Potwierdzono zawarte wcześniej na 2007r. zamówienia, złożono nowe, omówiono oferty i formy współpracy.

Obecny na targach Właściciel zakładów GRABO, Pan Waldemar Irzyk, podkreśla z zadowoleniem, że tegoroczne stoisko było przejrzyste, czyste i klarowne oraz było jednym z najładniejszych, a z ostatnich trzech lat obecności GRABO w Poznaniu te właśnie targi były dla Firmy najlepsze.

/Aktualnosci/pl/news25.jpg
Wróć do listy aktualności

Grabo | Niebocko 110, 36-207 Grabownica Starzeńska, woj. podkarpackie | tel: +48 13 439 50 98, e-mail: info@grabo.com.pl