Prezentacja GRABO na targach MEBLE 2009 w Poznaniu

10-10-2009

W dniach od 3 do 6 czerwca 2009 r. na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich miały miejsce największe w Polsce Targi wykończenia i wyposażenia wnętrz: MEBLE 2009.

Zakłady GRABO zaprezentowały swoją szeroką ofertę, obejmującą płyty i elementy meblowe, komponenty wyposażenia wnętrz, podłogi, łóżka i stoły.

Ekspozycja blatów i płyt z litego drewna spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających, którzy byli zafascynowani jakością i możliwościami wykorzystania płyt z drewna litego.

Jako przykład wykorzystania płyt z drewna litego w wykończeniu i aranżacji pomieszczeń, firma GRABO zaprezentowała na swoim stoisku gotową ścianę wraz z meblami, wszystko zbudowane z płyt z drewna bukowego.

Ta forma prezentacji stała się źródłem inspiracji dla wszystkich, którzy chcą nieszablonowo realizować wnętrza swoich domów, a zwłaszcza dla projektantów i architektów poszukujących nowych form i możliwości wykorzystania drewna w swojej pracy.

Na targach miała miejsce również premiera dwóch rodzajów mebli oferowanych przez GRABO, które od tego momentu weszły na stałe do naszej oferty: stołu bukowego RODOS oraz łóżka NOVE.

Łóżko, poprzez wykorzystanie do jego budowy komponentów bukowych z tzw. twardzielą bukową, przyciągało uwagę zwiedzających, którzy bardzo pozytywnie komentowali pomysł wykorzystania drewna bukowego twardzielowego w procesie tworzenia łóżka.

Poza nowościami firma GRABO zaprezentowała kilka czołowych i sprawdzonych swoich produktów, takich jak łóżko piętrowe DINO, zestaw mebli BAGGIO oraz łóżka ANDREA i LAURA.

Zakłady GRABO jako jedyny wystawca na Targach MEBLE 2009 eksponowały swoje podłogi z drewna litego, tak jak w roku poprzednim podłoga z drewna litego stanowiła tło całej ekspozycji Zakładów, co bardzo podobało się osobom zwiedzającym stoisko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko oraz okazane zainteresowanie naszymi produktami.

Zapraszamy do współpracy!

/Aktualnosci/pl/news17.jpg
Wróć do listy aktualności

Grabo | Niebocko 110, 36-207 Grabownica Starzeńska, woj. podkarpackie | tel: +48 13 439 50 98, e-mail: info@grabo.com.pl