GRABO po targach MT "Furniture&Living2010"

15-03-2010

W dniach 9-14.03.2010 w Nitrze na Słowacji odbyła się kolejna edycja jednych z największych w Środkowej Europie targów MT "Furniture&Living2010". Firma GRABO, która brała udział w tej edycji jako wystawca, zaprezetowała na swoim stoisku meble, podłogi i płyty z przeznaczeniem na schody, meble i do wykończenia wnętrz. Wszystko z litego, masywnego drewna.

Ekspozycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających ją klientów. Szczególne zainteresowanie wzbudziły nowe bryły mebli firmy GRABO: biurko, szafa, komoda oraz regał, które w połączeniu z łóżkiem piętrowym Dino i Andrea tworzą niepowtarzalny zestaw mebli z masywnego drewna bukowego.

Po raz kolejny hitem naszego stoiska była ściana i znajdujące się na niej meble jako przykład wykorzystania drewna bukowego w aranżacji wnętrz.


odczas trwania targów udało się nawiązać dużo kontaktów handlowych. Podjęto także konkretne rozmowy współpracy z klientami ze Słowacji i Europy.

Serdecznie dziękujemy zwiedzającym za wizytę na naszym stoisku i niezwykle pochlebne opinie na temat naszych produktów.

Zapraszamy do współpracy.

/Aktualnosci/pl/news09.jpg
Wróć do listy aktualności

Grabo | Niebocko 110, 36-207 Grabownica Starzeńska, woj. podkarpackie | tel: +48 13 439 50 98, e-mail: info@grabo.com.pl